**S T A Y S T R O N G A P P I E**
“SPECIALE EDITION”

Urban Cruizzer staat ook dit jaar op de Hiswa.
Voor de Hiswa-veiling is er een geweldig initiatief tot stand gebracht door
“Urban Cruizzer en Folie totaal”
Deze word geveild als eerbetoon aan de jonge sterspeler van Ajax Nouri❤️speciaal gesigneerd door Sjaak Swart! Hij zette zijn handtekening met liefde op de Cruizzer.
De gedachte erachter is prachtig en voor het goede doel.
- Only friends
- De hartstichting
- Sailing kids

Big thanks to

Deze 100% elektrische scooter is hét nieuwe hippe vervoersmiddel in Amsterdam en omstreken, en verspreidt zich snel!

2: Urban Cruizzer **S T A Y S T R O N G A P P I E** “SPECIALE EDITION”

Soort kavel
Start06 mrt 2019 10:00
Sluitingstijd10 mrt 2019 20:05
Resterende tijd-

LET OP: Onder voorbehoud van gunning.