**S T A Y S T R O N G A P P I E**
“SPECIALE EDITION”
Urban Cruizzer staat ook dit jaar op de Hiswa.
Voor de Hiswa-veiling is er een geweldig initiatief tot stand gebracht door
“Urban Cruizzer en Folie totaal”
Deze word geveild als eerbetoon aan de jonge sterspeler van Ajax Nouri❤️speciaal gesigneerd door Sjaak Swart! Hij zette zijn handtekening met liefde op de Cruizzer.
De gedachte erachter is prachtig en voor het goede doel.
- Only friends
- De hartstichting
- Sailing kids
Big thanks to
- folietotaal.nl
- Bootveiling.com
- Urbancruizzer.nl
- Sjaak Swart
Deze 100% elektrische scooter is hét nieuwe hippe vervoersmiddel in Amsterdam en omstreken, en verspreidt zich snel!
2: Urban Cruizzer **S T A Y S T R O N G A P P I E** “SPECIALE EDITION”
Kind of lot | |
Start time | 06 Mar 2019 10:00 |
Closing time | 10 Mar 2019 20:05 |
Time left | - |
PLEASE NOTE: Any vessel of Vessel Auction is subject to an awarding term. |