Vele malen zeilde Henk de Velde net als Mark Slats de wereld rond en groeide mede door zijn prachtige verhalen en boeken die hij schreef uit tot een nationale zeeheld. Inmiddels zit Henk in rustiger vaarwater, woont hij  een motorboot en maakt hij fraaie schilderijen. Wil je een exclusieve Henk de Velde thuis aan de muur of in de kajuit van je boot? Bieden maar!

Schilderij 120 x 40 acryl. Zuidelijk oceaan .. zware zee ... De mens betekent hier niets maar een man met een boot heeft een kans.

De veilingkosten worden ook geschonken aan Sailing 4 Cancer.  We rekenen geen Opgeld en BTW over dit kavel !

Over de uitlevering van de kavel wordt met de hoogste bieder contact opgenomen na de veiling.

3: Schilderij door Henk de Velde gemaakt

Soort kavel Normale Kavel
Start21 feb 2019 10:00
Sluitingstijd31 mrt 2019 20:10
Resterende tijd-

LET OP: Onder voorbehoud van gunning.